Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

doganieret

Furgoni plot me ilaçe, kamera sigurie dhe teste për Covid, 4 të arrestuar në Durrës, në pranga kosovari me banim në Londër dhe dy...

Dy doganier të Portit të Durrësit kanë rënë në prangat e Policisë pasi kanë lejuar një furgon me mallra kontrabandë të futet në territorin...

Kapen me shkelje në procedurat e zhdoganimit, doganierët e Pikës Kufitare në Qafë Botë vijojnë punën pa u shqetësuar (Emrat)

Pesë persona janë çuar në hetim ku tre prej tyre rezultojnë të jenë doganier në Pikën Kufitare të Qafë Botës, pasi mbi ta rëndon...

Lajmet e fundit