Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

dogana e kapshtices

Autoritetet greke shtyjnë përsëri afatin e bllokimit, vijon të qëndrojë e mbyllur pika doganore e Kapshticës

Greqia ka shtyrë përsëri afatin e bllokimit të kalimit kufitar të Kapshticës deri më 19 prill. Deri në këtë datë, dalja nga Shqipëria dhe hyrja...

Bushati flet për bashkëpunimin në Athinë, Greqia ndërpret punën në doganën e Kapshticës

Vetëm pak orë pasi ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati ka takuar drejtuesit më të lartë të Greqisë, pala greke ka pezulluar punën...

Rradhë kalimi në Doganën e Kapshticës, pala greke në orën 10:00 nis grevën, deri atëhere…kafe

Rradhe të panevojshme në janë krijuar në Doganën e kapshticës ku pala greke ka bllokuar punën. Sipas informacioneve, në orën 10:00, punonjësit e doganës greke...

Lajmet e fundit