Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

dobrac

“Më erdhi mesazhi pse ke hyrë në atë zonë”, gazetari flet për ekzekutimet mafioze në Shkodër: Vrasësit janë vendas, e bëjnë për hakmarrje

Gazetari Artan Hoxha ka folur sot për ekzekutimin mafioz të Naim Bajrit, dhe është shprehur se viktima ka qenë një shënjestër e lehtë për...

Nga Tropoja por jetonte në Dobraç, Policia: Vajza që u gjet e vdekur në kanal është 37 vjeçe, motra bëri kallëzim dy javë më...

Vajza që u gjet e pajetë në një kanal në afërsi të bypassit të Shkodrës, është një 37 vjeçare nga Tropoja. Policia e Shkodrës...

Forcat e Armatosura zhvendosin predha kundër-tank në Dobraç të Shkodrës

Struktura speciale për eleminimin e materialeve të rrezikshme EOD e batalionit të Xhenios në Komandën Mbështetëse u angazhua në operacionin e heqjes së një...

Gjendet një 43-vjeçar i vdekur brenda makinës, ku dyshon policia

Një 43-vjeçar është gjetur i pajetë brenda makinës së tij në Dobraç të Shkodrës. Sipas policisë shtetasi me inicialet A.H, banues...

Rrëfehen familjarët: Si e rrëmbyen Gëzim Hysajn në lagjen Dobraç të Shkodrës

Historia e përplasjeve në Shkodër nuk mbaron këtu. Një ngjarje tjetër që Top Story solli në vëmendje ishte ajo e ndodhur...

Ç’po ndodh në Shkodër? Forca të shumta policie dhe postblloqe në lagjen famëkeqe ‘Dobraç’

Një aksion i papritur i Policisë është duke u zhvilluar këto momente në Shkodër. Forca të shumta policie dhe FNSH kanë...

Lajmet e fundit