Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

djersitje

Djersisni gjatë natës? Ja pse ndodh dhe çfarë trajtimi mund të merrni

Keni menduar ndonjëherë përse djersisni gjatë natës?! Ju shkoni në shtrat për një gjumë të mirë dhe papritur zgjoheni në mes të natës, "qull"...

Lajmet e fundit