Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

djem

VIDEO/ Sherr i madh mes disa të rinjve në Tiranë, një vajzë përpiqet t’i ndajë

Një sherr i madh është shënuar mesditën e sotme në Tiranë, pranë ish-stacionit të trenit. Siç shihet edhe në vidoen e mëposhtme një grup të...

Mbetën të bllokuar në dëborë, shpëtohen nga FNSH pesë të rinjtë që shkuan për ski në Malësinë e Madhe

Shpëtohen pesë të rinjtë që kishin mbetur të bllokuar nga dëbora në Fushë të Zezë të Malësisë së Madhe. Bëhet me dije se forcat...

Plas sherri mes dy baballarëve në Vlorë, futen dhe djemtë në konflikt, njëri përfundon në spital

Dy baballarë dhe dy djemtë e tyre janë përfshirë në shell me njëri tjetrin në Vlorë. Policia njofton se shtetasit: V. T., 61 vjeç, K....

Djemtë dhe burrat vazhdojnë të luajnë BIXHOZ , Berisha publikon VIDEON: Suksesi imagjinar…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku një grup i madh djemsh e burrash luajnë bixhoz në një ambient shtëpie. ...

Kontrolli i trafikut Ajror, Albcontrol hap aplikimet: Vajza dhe djem të aftë…(KRITERET)

Drejtoresha e Albcontrol, Belinda Balluku ka bërë me dije se Albcontrol tashmë po rekruton vajza dhe djem për të shtuar rradhët e Kontrolleve të...

‘Shpresoj të ketë pasur vdekje të qetë’, rrënqethin djemtë e gazetarit të vrarë

Dy djemtë e gazetarit të vrarë Jamal Khashoggi bënë apel për kthimin e trupit të babait të tyre. Salah dhe Abdullah...

Të bllokuar prej 2 javësh, përfundon me sukses operacioni, shpëtohen 12 djemtë dhe trajneri i tyre

Ka përfunduar me sukses operacioni për nxjerrjen nga shpella te 12 fubollistëve të ekipit të të rinjve përfshirë edhe trajnerine  tyre. ...

Lajmet e fundit