Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

djegie

Rrufeja godet Gradishtën në Ohër, lëndohen 13 persona, 4 prej tyre pësojnë djegie në trup

Të paktën 13 persona raportohet se kanë pësuar lëndime nga rrufeja gjatë stuhisë së sotmë në Ohër. Rrrufeja ra në zonën e Gradishtës në Ohër,...

U dogj në punë nga shpërthimi i pompës të naftës, ndërron jetë në spital 51 vjeçari nga Ballshi

Viktor Balla, 51 vjeçari që u dogj nga shpërthimi i pompës centrifugale të naftës në vendin e quajtur Qafa e Kashit, ka ndërruar jetë...

Tragjike, burri lyen me lëndë djegëse gruan dhe i vë flakën, 31 vjeçarja ishte nënë e 3 fëmijëve

Një nënë e re është rrrahur brutalisht dhe më pas është djegur e gjallë nga bashkëshorti. Ngjarja tragjike ka ndodhur të martën në Francë në...

Tragjike/ Rrjedh gazi në një fabrikë, 9  të vdekur, qindra të tjerë në spital në gjendje të rëndë

Si pasojë e rrjedhjes së gazit në fabrikë në jug të Indisë, kanë ndërruar jetë nëntë persona kurse qindra të tjerë ka përfunduar në...

E rëndë: Vajza djeg familjen për t’i marrë pasurinë

Një 16 vjeçare në Xhorxhia të SHBA ka djegur familjen e saj vetëm për të marrë pasurinë dhe për të qenë e lirë të...

E Pazakontë/ Djeg 1 milion dollarë, s’donte të paguante ndihmën për ish-gruan

Një biznesmen kanadez është arrestuar dhe dënuar me 30 vite burg, pasi pranoi se kishte djegur 1 milionë dollarë kanadez, pasi s'donte të paguante...

Djegia e shkollave në Shkodër, reagon ministrja e Arsimit: Dhuna e PD na bëri të shtyjmë ditën e fundit të mësimit

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar pas djegies së ambienteve të shkollave në Shkodër nga mbështetës së PD. Shahini shprehet...

Djegia e KZAZ-së në Shkodër/ Arrestohen 4 persona, mes tyre dy policë bashkiakë (EMRAT)

Policia e Shkodrës ka arrestuar 4 persona pas djegies së KZAZ-së numër 3 pasditen e djeshme. Mësohet se në pranga janë...

I dogjën makinë në oborrin e shtëpisë pasi u kthye nga festa e ditëlindjes, flet kryetari i PS Elbasan: Kanë dashur të më japin…

Pas djeiges së makinës në oborrin e shtëpisë, ka folur kryetari i PS-së Elbasan, Xhevahit Budani. Budani bën me dije se...

Arrestohet ‘tmerri’ i makinave, ‘zjarrvënësi’ vë në pranga 38 vjeçarin (EMRI)

Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacioni policor të koduar 'Zjarrvënësi'. Është vënë në pranga 38 vjeçari i dyshuar për...

Lajmet e fundit