Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

djegia

Djegia e flamurit serb në protestën e Berishës, reagon kryeministri Rama: Turpin do ta mbajnë ata që e kanë

Kryeministri Edi Rama reagon për djegjen e flamujve serbë në protestën e zhvilluar këtë pasdite në Tiranë, përballë Kryeministrisë. Duke replikuar me ndjekësit në...

Armando Subashi i përgjigjet Bashës, për mbetjet në Fier: Demokratët votuan kundër emergjencës mjedisore, do jetë njollë turpi për Lulëzimët

Situata nga djegia e mbetjeve në Fier, ka sjellë replika mes kryebashkiakut Armando Subashi dhe kreut të PD Lulzim Basha. Ky i fundit e...

Fieri “i padukshëm”, vijojnë të digjen mbeturinat, banorët nuk marrin dot frymë (PAMJET)

Qyteti i Fierit për të tretën ditë radhazi vijon të jetë i sunduar nga tymi i shkaktuar pas djegjes së mbeturinave. Tymi ka mbuluar...

Dogji qëllimisht makinën në Vlorë, zbulohet autori (DETAJE)

Një makinë u dogj ditën e djeshme në zonën e Skelës në Vlorë. Makina ishte në pronësi të shtetases A.K. Policia...

Djegia e KZAZ-së në Vaun e Dejës, KQZ porosit fletët e reja të votimit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka porositur fletët e reja të votimit, pas djegies së KZAZ-së së Vaut të Dejës mbrëmjen e djeshme. ...

DETAJE nga djegia e ‘Benzit’ në Vlorë, në pronësi të punonjësit të Tatimeve

Dalin të tjera detaje nga nga djegia e makinës në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orëve të para të mëngjesit të sotëm në lagjen...

Djegia e nënës dhe djalit në Vlorë, shoqërohen në polici 5 persona, mes tyre bashkëshortja dhe kunata e 43-vjeçarit

5 persona janë shqoqëruar në polici lidhur me ngjarjen e djeshme në Vlorë, ku nënë e bir u gjetën të djegur në banesë. ...

Detaje të reja nga djegia e nënës dhe djalit në Vlorë, trupat me shenja dhune

Të tjera detaje kanë dalë nga djegia e nënës dhe djalit në Vlorë. Si pasojë e përfshirjes së banesës nga flakët nënë e bir...

I dogjën makinën, reagon Drejtori i Shërbimit të Provës në Vlorë

Ka reaguar Taulant Korkaj, Drejtori i Shërbimit të Provës në Vlorë , të cilit persona të paidentifikuar i dogjën automjetin në mesnatë. ...

Lajmet e fundit