Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

djegia e mbetjeve

Zjarri te grumbullimi i mbetjeve në Fier/ Luan Baçi i kërkon qytetarëve të protestojnë, Subashi: Në 30 gusht merr fund ky problem

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike në Fier, Luan Baçi, e ka konsideruar alarmante situatën nga mbetjet në qytet. Në një deklaratë nga vendgrumbullimi i...

Ish-deputeti: Koncesionet për djegien e mbetjeve, kanceroze dhe kriminale

Alarmi që u dha nga Opozita për djegësit e mbeturinave dhe rreziku që vjen këto konçesione, është mbështetur edhe nga Koço Kokëdhima. Kreu...

Lajmet e fundit