Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

Djegia e mandateve

Monika Kryemadhi bën deklaratën e fortë: Djegia e mandateve dhe mos-futja në zgjedhje ndodhën me para ruse

Deputetja dhe ish-kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmje e sotme kur është shprehur se djegia e mandateve dhe...

Ilir Meta e thotë për herë të parë: LSI më ka dëmtuar shumë! Ishte një vendim idiot dhe kriminal…

Presidenti Ilir Meta e ka pranuar për herë të parë se vendimi i LSI-së për djegien e mandateve në vitin 2019 e ka dëmtuar...

Spaho zbulon prapaskenat e takimeve në Gjermani: Lulzim Basha GARANTOI në Bundestag se nuk do t’i digjte mandatet! Këtë i thamë dhe DASH

Deputeti demokrat Edmond Sapho, zbulon prapaskenat e takimeve në Gjermani afro tre vite më parë, pak kohë para se opozita e bashkuar të vendoste...

Genc Pollo i bën thirrje Kryesisë së PD: Kërkoni ndjesë për bojkotin dhe djegien e mandateve në 2019, premtoni se nuk do futeni KURRË...

Genc Pollo, anëtar i Këshillit Kombëtar të PD kërkon nga Kryesia e partisë ku aderon dhe vetë që të këjojnë falje për djegien e...

“Po atje ku ke fituar i njeh zgjedhjet?”, Artan Fuga ka 5 pyetje për Lulzim Bashën: Do i djegësh prapë mandatet? (E PLOTË)

Akademiku i njohur Artan Fuga ka shtruar pesë pyetje të cilat thotë se janë gazetarët që duhet t’ja bëjnë z.Basha, por mesa duket janë...

A mund të shpërndahej parlamenti kur opozita dogji mandatet? Çlirim GJATA zbulon se përse META nuk e mori këtë vendim

Këshilltari ligjor i PD-së dje juristi Çlirim Gjata beson se presidenti Meta nuk e shpërndau parlamentin pas djegies së mandateve të opozitës së bashkuar...

Djegia e mandateve, Duma i kundërpërgjigjet Ristanit: Sakrificat shpërblehen!

Ish-deputetja e PD, Grida Duma, i është përgjigjur ish-Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristanit, i cili ka deklaruar se opozita ka gabuar me...

Ristani: Gabuam me djegien e mandateve, duhej gjetur një rrugë tjetër

Ish-deputeti i PD Arben Ristani thotë se djegia e mandateve ishte një vendim i gabuar edhe pse për moment u duk si i drejtë. ...

Vendimet e forta të PD, Ristani: Menduam se do tërhiqnin vëmendjen e ndërkombëtarëve, jemi përballë një pasoje të madhe…

Ish-sekretari i Partisë Demokratike Arben Ristani thotë se opozita me vendimet e saj të forta si֛ç ishte djegia e mandateve mendoi të sensibilizonte shqiptarët...

‘Tërmet politik’, Moisiu komenton djegien e mandateve: Përbuzje ndaj popullit, do të ketë pasoja për…

Ish-Presidenti Alfred Moisiu, i ftuar në 'Kjo javë' ka komentuar djegien e mandateve nga opozita. Moisiu shprehet se ky është një...

Lajmet e fundit