Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

djali

“Detyrat e mia atërore nuk i kam përmbushur me sukses”, jeton me nënën në SHBA, në ditën e tij të lindjes Elton Deda i...

Djali i Elton Dedës festoi 16-vjtorin e tij të lindjes dhe nuk kishte si të mungonte një urim special nga babai i tij. Megjithëse,  këngëtari...

Gjithë familja në pranga për një parcelë hashash, arrestohen në flagrancë nënë e bir, Policia shpall në kërkim babain (EMRAT)

Nënë e bir kanë rënë në prangat e Policisë së Beratit, pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Në kërkim është shpallur kryefamiljari. Janë...

“Doja ta ndëshkoja”, babai var djalin 3-vjeçar në derën e makinës (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë dhe tronditëse ka ndodhur në Turqi, ku një baba ka “varur” djaline  tij në derën e makinës. Në video po qarkullon...

1 qershor ndryshe, djali i Arbana Osmanit del nga operacioni: Zoti ju dhëntë forcë…

Një urim paksa ndryshe ka ardhur nga moderatorja, Arbana Osmani ditën e sotme për të gjithë fëmijët. Ajo përmes një fotoje nga spitali ka...

Doni të jeni të suksesshëm? Atëhere, sipas Ermal Mamaqit duhet të bëni këto tre gjëra

Për Ermal Mamaqin të jesh i suksesshëm nuk do të thotë aspak se do të të duhet të neglizhosh familjen, pasi sipas tij mund...

Në familjen e Vesa Lumës ka festë, këngëtarja i dedikon fjalët e ëmbla të birit për ditëlindje: Sa shpejt shkuan 5 vite krenaria jonë!

Vesa Luma dhe Big Basta janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar e jo vetëm. Në familjen e tyre sot ka...

“Po hajde, moj mamka”, sot do festonte 21-vjetorin, Flutura Açka kujton të birin e ndjerë: Unë prapë do ta miros tryezën për festën tonë...

Shkrimtarja dhe deputetja e zgjedhur e PD, Flutura Açka, ka përkujtuar ditën e sotme djalin e saj të ndjerë, i cili sot do të...

“Mjekët i neglizhuan”, djali i Afrim Halilit hedh dyshime: Ngordhi edhe qeni, nëna ime i njihte mirë kërpudhat

Djali i Afrim Halitit, i cili ndërroi jetë bashkë me gruan dhe nënën e tij në Gjirin e Lalzit nga helmimi ka dhënë një...

Pak javë më parë u bë baba, Klevis Balliu publikon foton me djalin në krahë: Unë dhe Oliver ju urojmë fundjavë të bukur

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu rreth një muaj më parë është bë baba për herë të parë. Duket se këtë fundjave Balliu ka vendosur ta...

Tragjike në Itali, burri vret gruan, djalin dhe pronarët e shtëpisë ku banonin, më pas qëllon veten në fytyrë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Torino të Italisë, ku një burrë ka vrarë gruan, djalin e tij dhe pronarët e shtëpisë ku...

Lajmet e fundit