Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

djale

Nënë për herë të katërt, Kim Kardashian zbulon emrin e djalit të saj

Kim Kardashian shumë shpejt pritet  të bëhet nënë për herë të katërt. Së shpëjti do të lindë djali i saj i...

Publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur, deputetja më e re e Kuvendit zbulon GJININË e fëmijës

Deputetja më e re e Kuvendit Elda Hoti, e dalë nga radhët e LSI, u komentua shumë në media me lajmin e shtatzënisë. ...

Dalin DETAJE të reja nga vrasja e 7-vjeçarit shqiptar në Zvicër: Autorja kishte borxhe, nuk e njihte familjen e të miturit

Detaje të reja janë zbuluar lidhur me vrasjen e 7-vjeçarit kosovar nga një grua e moshuar në Zvicër. Sipas mediave zvicerane,...

Prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës së Meghan Markle dhe princit Harry

Pas shumë spekulimeve dhe komenteve, Meghan Markle dhe princi Harry i kanë treguar miqve të tyre gjininë e bebit dhe mesa duket është djalë....

U bënë prindër të një djali, Elita Rudi publikon për herë të parë FOTOT e vogëlushit

      View this post on Instagram     Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri...

Djalë apo vajzë? Rozana Radi flet hapur për pritjen e ëmbël

Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka vendosur t'i kushtojë pak vëmendje pyetjeve të njekësve të saj në Instagram. E pyetur nga...

Lajmet e fundit