Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

djale

“Nuk doja një fëmijë”, këngëtarja e njohur flet për mëmësinë pasi u bë nënë për herë të parë

Këngëtarja me famë botërore, Ellie Goulding ka folur në një intervistë pasi është bërë nënë për herë të parë. Ajo vetëm pak muaj më parë...

Florian Marku baba për herë të parë, me festën e veçantë zbulon gjininë e bebit

Florian Marku është një nga emrat shqiptarë, më në zë kur bëhet fjalë për sportet luftarake. Marku prej shumë kohësh është shpërngulur në Angli...

Surprizë! E kishte mbajtur sekret, Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

Modelja e njohur, Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë. Modelja ka sjellë në jetë muajin e kaluar vogëlushin e saj. Gjatë gjithë...

“Për momentin nuk jemi në shtëpi…”, Landi i “West side family” bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Landy Hysi, i “West Side Family” është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtari me...

Jason Derulo bëhet baba për herë të parë, zbulonë gjininë dhe emrin e bebit

Këngëtari i njohur Jason Derulo dhe e dashura e tij, Jena Frumes janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë...

Vajza e Jozefina Topallit bëhet nënë, publikon FOTON e parë me djalin

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë...

Djali i vogël e puth në buzë, Anxhela Peristeri publikon VIDEON

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar pak minuta më parë një video në llogarinë e saj në Instagram Në video...

U bë nënë dy muaj më parë, balerina e njohur shqiptare nuk kursen FOTOT me djalin

Rreth dy muaj më parë, balerina e njohur e trupit të Albi Nakos Blerina Dapi u bë nënë për herë të parë. ...

Dukem shtatzënë? Adelina Tahiri ngre dyshime një vit pas lindjes së djalit (FOTO-VIDEO)

Rreth një vit më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë Jonin. ...

EMOCIONUESE/ Luftoi 5 vite me kancerin, 15 vjeçari fiton betejën me tumorin në tru

Daniel Morton ishtë vetem 10 vjeç kur doktorët e diagnostikuan me tumor në tru dhe i thanë që gjendja e tij ishtë shumë e...

Lajmet e fundit