Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
13 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 2 Prill, 2023

TAG

DJ SARDI

VIDEO/ “O plak del i vdekur nga këtu”, refuzon ta paguajë, Dj Sardi kërcënon me jetë pronarin e lokalit: Qenke rrotë k***….

DJ Sardi së fundmi ka rënë pre e një kamera të fshehtë duke na treguar kështu një anë tjetër të tijën. Ai është nisur për...

U bë baba 3 muaj më parë, Dj Sardi zbulon për herë të parë portretin e të birit (FOTO)  

Dj Sardi dhe partnerja e tij Jonisa Sinorukaj pak muaj më parë u bënë prindër të një djali për herë të parë. Ditën e...

“E gjithë bota m’u shemb para teje”, DJ Sardi dhe partnerja bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

Dj Sardi dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të parë. Jonisa ka sjellë në jetë djalin e tyre, i cili erdhi...

I ka propozuar për martesë, DJ Sardi më në fund zbulon fytyrën e të dashurës misterioze (FOTO)

DJ i njohur shqiptar, Sardi, më në fund ka vendosur të publikojë fytyrën e të dashurës së tij të cilën e mban misterioze prej...

Për fundjavë me të dashurën në plazh, Dj Sardi publikon foton ‘hot’

Dj Sardi është një prej djemve më të famshëm e më të pëlqyer nga vajzat shqiptare. Prej kohësh, ai ka qenë...

Jonida Vokshi tregoi planet për martesë me aktorin e njohur, Dj Sardi zbulon romancën e re

Prej kohësh Dj Sardi ka qenë në qendër të medias për lidhjen me moderatoren Jonida Vokshi. Ndonëse ata as nuk e...

Merr fund lidhja e Jonida Vokshit me Dj.Sardin, zbulohen arsyet e ndarjes

Moderatorja Jonida Vokshi dhe DJ Sardi Shehu janë një ndër çiftet më të përfolur të momentit. Ndonëse ata nuk kanë konfirmuar...

U përfolën se janë bashkë, DJ Sardi konfirmon lidhjen me Jonida Vokshin

Prej disa kohësh në media përflitet për një lidhje mes moderatores Jonida Vokshi dhe DJ Sardit. Ndonëse asnjë nuk e konfirmoi,...

Lajmet e fundit