Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

dj geek

Në shtrat teksa i puth të pasmet, Dafina Zeqiri publikon videon intime me Dj Geek

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek prej kohësh janë duke shijuar lidhjen e tyre. Gjatë gjithë kohës çifti nuk ngurojnë në rrjetet sociale të publikojnë...

“Një bebe apo ushqimi i tepërt”, Dafina Zeqiri bën konfuz ndjekësit, publikon videon me barkun e rrumbullakosur

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, jo vetëm për këngët dhe zërin që ka, por edhe për stilin e...

Dafina Zeqiri “çmend” Instagramin, poston videon kur i dashuri i kafshon te pasmet në mes të plazhit

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të ndjekura dhe më të komentuara në shoëbizin shqiptar.  Kjo jo vetëm për talentin dhe këngët e bukura...

Dafina dhe Geek sërish bashkë? Ndajnë momente romantike nga bregdeti (FOTO)

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek ishin padyshim një nga çiftet më të bukura dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar, edhe pse për shumë...

‘Dedikim për ish-in?’, Dafina Zeqiri publikon këngën e re, ja si reagon Dj Geek (VIDEO)

Pandemia e koronavirusit dhe izolimi nuk kanë ndikuar fare në anën profesionale të këngëtares Dafina Zeqiri. Pasi u nda nga Dj Geek, ajo njoftoi...

‘Unë e di që ty t’mungon, a je…?’ Pas ndarjes Dafina Zeqiri mesazh për Dj Geek

Ndarja e Dafina Zeqirit me Dj Geek ishte një lajm befasues dhe jo i mirë për fansat, duke qenë se ata kishin vetëm pak...

Më shumë se 1 vit të lidhur, Dafina Zeqiri konfirmon ndarjen me DJ Geek

Këngëtarja e njohur dafina Zeqiri i ka dhënë fund romancës me DJ Geek, pas më shumë se 1 viti të lidhur. ...

Dafina Zeqiri nuk ‘fshihet’ më, poston foto duke u PUTHUR me Dj Geek: T’du

Marrëdhënia e këngëtares së famshme Dafina Zeqiri me Dj Geek, prej kohësh ka qenë temë debati në media, pasi ata asnjëherë nuk e kanë...

Dafina Zeqiri poston foton e ëmbël me Dj Geek, a vazhdon lidhja mes tyre?

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme në Shqipëri, por jo vetëm. "Diva" e showbiz-it...

Lajmet e fundit