Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

divorc

Divorci më “i shtrenjtë” në botë, pas ndarjes lind “halli” i pasurisë, si do e ndajnë pasurinë Bill dhe Melinda Gate

Të gjithë pasi morën vesh lajmin se Bill dhe Melinda Gate do të divorcohen menjëherë pyetën veten se ‘Si do e ndajë çifti pasurinë’.  Divorci...

Boris Johnson firmos një tjetër divorc, këtë herë me partneren

Pas divorcit të Britanisë me Europën, këtë herë kryeministri britanik Boris Johnson i ka dhënë fund martesës me Marina Wheeler, me të cilën nuk...

Dëshmia: Ish-vjehrri kërcënoi me jetë Johnny Depp

Babai i Amber Heard kërcënoi se do të qëllonte Johnny Depp. David Killackey, i cili riparonte makinat klasike të ish-çiftit, tha se Herad ishte...

I dinim të ndarë prej vitesh, del detaji çuditës për Bleonën dhe Ganiun (FOTO)

Lidhja e këngëtares së njohur shqiptare Bleona Qereti me Gani Bardhën disa vite më parë ka qenë mjaft e komentuar në media. ...

Pas divorcit Adele thyen heshtjen: Më lodhi shumë por po përpiqem ta kaloj…

Këngëtarja e njohur Adele festoi 31 vjetorin si një grua single, pas ndarjes nga bashkëshorti Simon Konecki. Në një postim në...

Nënë e një djali, këngëtarja e preferuar nga të gjithë divorcohet pas 3 viteve martesë

Kohët e fundit është përfolur shumë për një ndarje të mundshme të këngëtares së njohur Adele nga bashkëshorti i saj Konecki. ...

Divorcohet nga bashkëshorti? Flet gazetarja: I kam miq drejtuesit e portaleve, askush nuk më…

E enjtja në programin e përditshëm ‘Trokit’ në IN Tv iu dedikua familjes. Moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni pritën në studio gazetaren e...

Pas divorcit, Grida Duma shfaqet në protestë më e fortë dhe më në formë se kurrë: Zbulon SKENARIN e opozitës

Ditën e djeshme doli vendimi i gjykatës sipas së cilës, ish-deputetja Grida Duma i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina. ...

Çmendet pas Era Istrefit, DJ-i me famë botërore i propozon hapur: Do të divorcohem për ty…  

Prej kohësh në media po qarkullojnë fjalët se këngëtarja Era Istrefi është në një lidhje me DJ me famë botërore Diplo edhe pse këngëtarja...

‘E lumtur për mamin’, Roza Lati flet hapur rreth divorcit të prindërve në fëmijëri

Moderatorja e njohur Roza Lati, njëkohësisht edhe vajza e aktores Rita Lati ka folur për divorcin e prindërve. E ftuar në...

Lajmet e fundit