Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Divjake

‘Askush s’ka për të gjuajtur me çifte këtu’, Braçe paralajmëron Bashën: Harroje gjuetinë në Divjakë ti dhe llumi yt…

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka reaguar pas deklaratës së Lulzim Bashës sot nga Divjaka ku tha se do heqë moratoriumin e gjuetisë sapo të...

Qëlloi me armë pranë shtëpisë së ish-policit, arrestohet 28-vjeçari në Divjakë

Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi mbrëmjen e djeshme në Divjakë ka qëlluar me armë në ajër pranë shtëpisë së një...

Të shtënat me armë zjarri në Divjakë, u qëllua afër shtëpisë së ish-policit (EMRI)

Pasditen e sotme rreth orës 18:50 në fshatin Ferras të Divjakës një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është...

Të shtëna me armë zjarri në Divjakë, detajet e para

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në fshatin Ferras të Divjakës mbrëmjen e sotme.Dyshohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me...

Sherr në Divjakë, tre familjarët rrahin dhe qëllojnë me sende të forta një 52 vjeçar

Tre persona janë arrestuar nga policia pasi kanë dhunuar me sende të forta një 52-vjeçar nga Divjaka. Ngjarja ka ndodhur pas...

Efektivët do e shoqëronin, por ai i priti me plumba, kush është ‘trimi’ i Divjakës që rrëmbeu makinën e policisë, por u kap nga...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Divjakës. Artan Kaboçi raportohet se ka pasur një problem në...

Të shtëna me armë zjarri në Divjakë, një person ‘çmendet’ dhe qëllon drejt policisë, i merr makinën dhe largohet (EMRI)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në qytetin e Divjakës. Janë regjistruar disa të shtëna me...

E RËNDË/ Nipi përdhunon gjyshen në Divjakë, djali i të moshuarës: Kur erdha e gjeta lakuriq (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Grabjan të Divjakës. Një banor ka denoncuar dhunën e ushtruar nga nipi ndaj...

Makina përplas 5-vjeçarin në Divjakë, dërgohet me urgjencë në spital

Një 54-vjeçar ka përplasur me makinë një 5-vjeçar, në fshatin Çermë Sektor, Divjakë.  Sipas njoftimit, fëmija ndodhet në spitalin e Lushnjes nën kujdesin...

OFL ndalet në Krujë dhe Divjakë, në ‘grep’ 5 të dënuar, mes tyre 2 gra të akuzuara për pjesëmarrje në grup terrorist (EMRA)

OFL u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 5 të dënuarve në Krujë dhe Divjakë. Mes 5 të dënuarve janë...

Lajmet e fundit