Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Divjake

E nxorri në listën e “kriminelëve të PD”, Monçja i përgjigjet Braçes: Arrestojmë këdo që bën krim zgjedhor, nesër do të arrestojmë dhe ty...

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe reagoi sot për ngjarjen e Divjakës, ku aktivistja e PD-së Elsa Bita pretendoi se shefi i Komisariatit të...

Presidenti Meta publikon kallëzimet ndaj shefit të Komisariatit: Ngjarja e rëndë e Divjakës mund të ishte parandaluar, Shqipëria nesër në referendum kundër dhunës

Presidenti Ilir Meta ka publikuar në rrjetet sociale denoncimet që janë bërë ndaj shefit të komisariatait Divjakë, i cili akuzohet se ditën e sotme...

Denoncon Braçe: Elsa Bitën në Divjakë e rrahu bashkëjetuesi i saj, një nga kriminelët që autorizon PD për mbikqyrje territori jashtë orarit të lëvizjes

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka bërë një reagim të fortë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në Divjakë, ku pretendohet se...

Zbardhet dëshmia e shefit të Komisariatit në Divjakë: Aktivisten e PD s’e ka prekur njeri me dorë, vrapoi e frikësuar dhe u rrëzua (E...

Burime për Newsbomb.al nga Prokuroria e Lushnjës bëjnë me dije se është zbardhur një pjesë e dëshmisë së shefit të Komisariatit Altin Shehu, i...

Shefi i Komisariatit dyshohet se i theu krahun aktivistes së PD, Ardi Veliu urdhëron nisjen e hetimeve

Ashtu siç njoftoi newsbomb.al më herët, Prokuroria dhe SHÇBA-ja nisin hetimet për ngjarjen e ndodhur sot në Divjakë, ku një aktiviste e PD e...

Elsa Bita filmoi “live”, dhe e parashikoi: Më mirë të largohem se mund të ketë incident, përplasja me policinë (VIDEO)

Elsa Bita, aktivistja e PD-së në Divjakë pretendon se është dhunuar ditën e sotme nga shefi i Komisariatit, Altin Shehu. Më poshtë është video, ku...

Ilir Meta reagon menjëherë për Divjakën: SPAK të hetojë dhunën kriminale të ushtruar ndaj aktivistes së PD. Policia të arrestojë autorët

Presidenti Ilir Meta kërkon nga SPAK që të hetojë menjëherë ngjarjen e ndodhur sot në Divjakë, ku një aktiviste e PD pretendon se është...

Aktivistja tha se shefi i Komisariatit i ka thyer krahun, reagon kryetari i PD: SPAK të hetojë ngjarjen, Policia është vënë në dispozicion të...

Kryetari i PD në Lushnje, Saimir Korreshi reagon për ngjarjen e rëndë që është regjistruar sot në Divjakë ku një aktiviste e PD pretendon...

Aksidenti i FRIKSHËM në Divjakë, kjo është 19-vjeçarja që ndërroi jetë, i fejuari në gjendje të rëndë (FOTO)

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Divjakë të Lushnjës. Drejtuesi i mjetit, Vilson Hoxha, 25 vjeç dhe një i ri tjetër...

Basha nga Divjaka: Do jeni edhe ju si fermeri i Kosovës. Me kokën lart dhe xhepat plot, sepse do ktheheni në sipërmarrës

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ishte sot në Lushnjë, ku kreu edhe një vizitë në Divjakë me të rinj të zonës. Basha iu dha...

Lajmet e fundit