Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Divjake

Pas sherrit me gruan, burri vret veten në oborrin e shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fashatin Kryekuq të Divjakës, aty ku një 70 vjeçar ka vrarë veten pasi plagosi më parë bashkëshorten...

Delfini ngec buzë detit në Divjakë, një qytetar e shpëton (Foto)

Një delfin ka ngecur në cektinë në Plazhin e Divjakës, por fatmirësisht është shpëtuar nga një person që ndodhej aty pranë.Qytetari në fotografi, që...

Ndërtonte në tokë shtetërore pa leje, arrestohet 54-vjeçari në Lushnje

Një burrë 54-vjeçar ka filluar ndërtimin e një objekti në tokë shtetërore në pronësinë e Bashkisë së Divjakës, por është nbdaluar nga policia dhe...

Babë e bir e lidhin pas pemës në pyll dhe e rrahin, arrestohen nga policia

Babë e bir kanë marrë peng një qytetar dhe e kanë lidhur në një pemë të pyllit të Divjakës, duke ushtruar dhunë ndaj tij....

Avioni me drogë, piloti italian Giorgio Riformato dënohet me 15 vite burg

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 15 vite burg pilotin italian të avionit me drogë, Giorgio Riformato. Shtetasi italian...

Lajmet e fundit