Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

Divjake

Dhunoi të dashurën shtatzënë 14 vjet më të vogël, 39-vjeçari e pëson keq (EMRI)

Policia e komisariatit të Divjakës ka vënë në pranga një person, pasi ushtroi dhunë ndaj bashjetueses së tij. Specialistët për Hetimin e...

“Mbushe, mbushe, s’keni parë gjë akoma”, Berisha publikon videon: Vazhdojnë mushkonjat në Divjakë

- gjuajne dhelpren e kuqe. Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb "E djele, 14:30:Pershendetje doktorr para 10 min ne divjake...

Rrahu babain e moshuar, arrestohet i riu nga Divjaka (EMRI)

Ka rënë në prangat e policisë Lushnje një 25-vjeçar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë mbi babain e tij të moshuar. Sajmir...

3 të arresuar në Fier, njëri prej tyre ishte i shpallur në kërkim

Policia rrugore në Fier ndalon 2 person pasi drejtonin mjetin në gjendje të dehur si edhe ndalon 1 shtetas të shpallur në kërkim. ...

Aksident tragjik në Divjakë, 1 i vdekur dhe një 1 i plagosur

Një aksident tragjik ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Çermë – Lushnjë, ku një zetor është përplasur me një motor. Sipasojë e...

Ngacmon seksualisht gruan më të madhe se vetja, bie në pranga 26 vjeçari

Një 26 vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka ngacmuar seksualisht një 32 vjeçare.    Policia e Divjakës bën me dije...

Inagurohet Komisariati i ri policor në Divjakë (Foto)

Komisariati u shërben 54 mijë banorëve të zonës. Në Zyrën e Shërbimit Unik për Qytetarët, trajtohen në ditë rreth 15 raste. Me ndarjen...

Lajmet e fundit