Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
27 °
Mar
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

Divjake

Aksident në Divjakë: Makinat përplasin motoçikletën, plagosen dy persona

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Divjakë, ku një motorçikletë është përplasur me dy makina. Sipas informacioneve,...

Policia hyn në shtëpinë e 27 vjeçarit, i gjen 13 gram kanabis dhe e prangos (EMRI)

Arrestohet një 27 vjeçar në Divjakë pasi në banesë iu gjet 13.50 gram kanabis. Policia bën me dije se, më datën 08.02.2018,...

Shprehja e sikletshme e Ramës për fermerët, Basha ia kujton në sy: E dini vetë ju ku e fusni…

Kreu i PD, Lulzim Basha ka replikuar sërish me kryeministrin Edi Rama, duke i kujtuar vizitën e fundit që pati me fermerët e Divjakës,...

Rrihte gruan dhe 3 fëmijët e mitur, arrestohet 36-vjeçari (EMRI)

Policia e komisaritit të Divjakës ka vënë në pranga një person, pasi akuzohet se rrihte bashkëshorten dhe 3 fëmijët e tyre të mitur. ...

Ngjarje e rëndë në Divjakë, 22-vjeçari qëllon me armë drejt vajzës 14-vjeçare, arrestohet (EMRI)

Qëllon me armë zjarri në drejtim të një vajze 14 vjeçare, policia e Divjakës arreston menjëherë autorin e ngjarjes. Nga Specialistët...

Vjedhin gjatë natës banesën e të moshuarit, arrestohen 3 të rinj në Divjakë (EMRAT)

Policia e komisariatit të Divjakës ka vënë në pranga tre autorët e vjedhjes së një banese.  Specialistët për Hetimin e Krimeve në...

Lajmet e fundit