Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Divjake

Ishte duke vaditur, 61-vjeçari në Divjakë bie në kanal dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë, ku ka humbur jetën një 61-vjeçar. Bëhet me dije se rreth orës 13:40, në fshatin Këmishtaj, Divjakë,...

Basha takim me demokratët në Lushnjë, Patos e Divjakë: 25 prilli masakër zgjedhore, por ne dolëm më të fortë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka qenë ditën e sotme në Lushnje, Patos dhe Divjakë, ku ka zhvilluar takim me demokratët, në kuadër të...

Rama i bën “dalje”, vizitë në Divjakë pa Erion Braçen. Zhgënjim nga rezultati i dobët në zgjedhjet e 25 prillit?

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot Divjakën, një nga destinacionet më të kërkuara nga turistët sa i takon zonës së Myzeqesë, Lushnjë-Fier. Ai ka...

Braçe i falenderon të gjithë për fitoren: S’mora asnjë material nga Divjaka, veç respektit dhe votës. ZERO nga pasuria publike, ZERO për vete dhe...

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka bërë një falenderim publik në rrjete sociale pas fitores së Partisë Socialiste dhe miratimit të zgjedhjeve të...

“Kjo është çmenduri”, denoncimi i Erion Braçes: Në Divjakë kemi 1 orë e 30 minuta që presim PD të sjellë numëruesit

Zv.kryeministri Erion Braçe me anë të një postimi në rrjetet sociale akuzon Partinë Demokratike se nuk ka dërguar numëruesit për të filluar procesin e...

Sekretari i KZAZ denoncon parregullsinë: I mbylla dokumentet në kasafortë, sot në mëngjes me gjithë vulë i gjeta jashtë (VIDEO)

KZAZ 56 ndodhet në qytetin e Divjakës. Duket se sekretari I kësaj KZAZ pasi I ka mbyllur të gjitha dokumentet në orën 4 të...

E nxorri në listën e “kriminelëve të PD”, Monçja i përgjigjet Braçes: Arrestojmë këdo që bën krim zgjedhor, nesër do të arrestojmë dhe ty...

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe reagoi sot për ngjarjen e Divjakës, ku aktivistja e PD-së Elsa Bita pretendoi se shefi i Komisariatit të...

Presidenti Meta publikon kallëzimet ndaj shefit të Komisariatit: Ngjarja e rëndë e Divjakës mund të ishte parandaluar, Shqipëria nesër në referendum kundër dhunës

Presidenti Ilir Meta ka publikuar në rrjetet sociale denoncimet që janë bërë ndaj shefit të komisariatait Divjakë, i cili akuzohet se ditën e sotme...

Denoncon Braçe: Elsa Bitën në Divjakë e rrahu bashkëjetuesi i saj, një nga kriminelët që autorizon PD për mbikqyrje territori jashtë orarit të lëvizjes

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka bërë një reagim të fortë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në Divjakë, ku pretendohet se...

Zbardhet dëshmia e shefit të Komisariatit në Divjakë: Aktivisten e PD s’e ka prekur njeri me dorë, vrapoi e frikësuar dhe u rrëzua (E...

Burime për Newsbomb.al nga Prokuroria e Lushnjës bëjnë me dije se është zbardhur një pjesë e dëshmisë së shefit të Komisariatit Altin Shehu, i...

Lajmet e fundit