Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ditelindje

Pas “kasetës së sek*it”, Roza Lati “plas” bombën e radhës, komplet nudo uron ditëlindjen e saj (FOTO)

Ashtu si dhe kishte lajmëruar Roza Lati ditën e sotme solli “bombat” e radhës. Pas “kasetës së seksit”, Roza ka ndezur përsëri rrjetin me...

Armina i jep fund “gojëve të liga”, shfaqet më e dashuruar se kurrë krah Shkëlzen Berishës (VIDEO)

Pak ditë më parë, Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të 30-të në një super festë. Festë e cila shkaktoi jo pak zhurmë në rrjet,...

Me videon pasionante Rezarta Shkurta uron bashkëshortin: Të dua në çmenduri…

Marrëdhënia e Rezarta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin, gjithmonë ka qenë në qendër të portaleve rozë. Ndjekës të shumtë janë kuriozë të...

Ky 30-vjetor e gjeti si një “sirenë”, FOTO nga brenda super festës “nënujore” të Armina Mevlanit

Ditën e djeshme blogerja e njohur, Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të 30-të.  E në këtë ditë kaq speciale për të nuk kishin...

Në familjen e Vesa Lumës ka festë, këngëtarja i dedikon fjalët e ëmbla të birit për ditëlindje: Sa shpejt shkuan 5 vite krenaria jonë!

Vesa Luma dhe Big Basta janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar e jo vetëm. Në familjen e tyre sot ka...

“Po hajde, moj mamka”, sot do festonte 21-vjetorin, Flutura Açka kujton të birin e ndjerë: Unë prapë do ta miros tryezën për festën tonë...

Shkrimtarja dhe deputetja e zgjedhur e PD, Flutura Açka, ka përkujtuar ditën e sotme djalin e saj të ndjerë, i cili sot do të...

Nora Malaj kujton të atin e ndjerë për ditëlindje: Një puthje për ty drejt Parajsës, kam shum mall o ba

Ish-zëvendës ministrja, Nora Malaj në ditën e tij të lindjes ka kujtuar njeriun më të shtrenjtë, babain e ndjerë. Malaj përmes disa fotove mjaft të...

Nëna e Erion Braçes feston ditëlindjen, zv.kryeministri me fjalë zemre: Sa i lumtur jam që të kam

Ka festë në familjen e Erion Braçes ditën e sotme, pasi nëna e zv.kryeministrit feston ditëlindjen.Braçe e ka uruar me një foto në rrjetet...

VIDEO EMOCIONUESE/ Ushtari shqiptar feston 30 vjetorin në përgatitje të Defender Europe 21, kolegët e surprizojnë gjatë stërvitjes

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka publikuar një video të veçantë nga stërvitja e ushtarëve shqiptarë në kuadër të Defender Europe 21.Ushtari i IV...

Vajza e tij feston 23-vjetorin, Lefter Maliqi me urim të ndjerë: Je këshilltarja jonë më e mirë, uroj të bëhesh Prokurore e shkëlqyer

Dita e sotme është e veçantë për deputetin opozitar, Lefter Maliqi, pasi vazja e tij feston ditëlindjen. Maliqi ka postuar një foto të vajzës në...

Lajmet e fundit