Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

ditelindja

Politikani shqiptar i Maqedonisë, fjalë zemre për Fatos Nanon: Gëzuar ditëlindjen Mik, do të të njohë historia shqiptare!

Ali Ahmeti, politikani shqiptar në Maqedoninë e Veriut, ka bërë dje një urim me fjalë zemre në ditën e lindjes së ish-kryeministrit Fatos Nano....

Gjergj Lucën e kap ditëlindja e 48-të në Beograd, zbulon urimin e veçantë që ka marrë nga Shqipëria (VIDEO)

Biznesmeni Gjergj Luca feston sot ditëlindjen e 48-të. Ai ndodhet në Beograd ku nesër do të mbahet një takim i "Ballkanit të Hapur" dhe...

Analisti uron ish-presidentin Rexhep Meidani për ditëlindje: Ecën në këmbë rrugëve të Tiranës, e nderojnë të gjithë

Ish-presidenti i Shqipërisë, Rexhep Meidani feston sot 78 vjetorin e lindjes. Meidani e nisi karrierën si pedagog, më pas u bë dekan i FSHN...

Pjesë e delegacionit që shoqëron Ramën për negociatat, zv.ministri feston ditëlindjen në Bruksel (FOTO)

Kryeministri Edi Rama dhe një delegacion nga Shqipëria ndodhen në Bruksel prej ditës së djeshme, ndërsa sot është mbajtur Konferenca e Parë Ndërqeveritare dhe...

“Emri dhe vepra juaj janë kontribut për kombin”, Nikolla uron profesor Rexhep Qosen për ditëlindje

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla i ka dërguar një letër urimi profesorit dhe akademikut të shquar Rexhep Qosja, i cili sot feston 86 vjetorin e lindjes....

Festoi ditëlindjen e 47-të, ja dhurata që mori kryeministri Kurti nga deputetët e tij

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, më 24 mars të këtij viti festoi ditëlindjen e 47-të. Stafi atë ditë e surprizoi duke i çuar në...

Erion Braçe feston 50 vjetorin e lindjes, deputeti poston foton e vjetër me gjyshen, ka një falenderim për të gjithë

Deputeti socialist Erion Braçe feston sot 50 vjetorin e lindjes. Në një postim në rrjetet sociale, ku poston edhe një foto me gjyshen kur...

“Edhe 100” kryeministri Rama uron Gramoz Ruçin për ditëlindje

Ish-kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi feston sot 70 vjetorin e lindjes. Mesazhe të shumta për të kanë shpërndarë deputetët socialistë me të cilët ai...

VIDEO/ Surprizë për ditëlindje, Dash Shehi fik qirinjtë “live” në emision dhe thotë dëshirën: Të kem kalamajtë mirë…

Dashamir Shehi është nëj nga politikanët më të vjetër në Shqipëri, deputet në disa legjislatura të Kuvendit. Ditën e sotme ai feston 64 vjetorin, teksa...

“Iku edhe një vit oj t’ëmën e s’ëmës”, Aurela Gaçe feston ditëlindjen: Ndihem si 27 me xhan, si tip flake, si tip zjarri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe, ditën e sotme feston 47 vjetorin e lindjes. Përmes një postimi në Instagram ajo thotë se ndihet...

Lajmet e fundit