Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

ditelindja e bashes

Të rinjtë e FRPD e surprizojnë me “tortë shahu”, Basha: Po ia pres kokën MBRETIT TË ZI! Meqë ia preva po e ha (VIDEO)

Kryedemokrati Lulzim Basha ka festuar sot ditëlindjen e tij të 47-të, në ditën e lindjes së PS-së dhe Kongresit të Jashtëzakonshëm që do të...

Politika shqiptare sot në festë: Socialistët festojnë 30 vjetorin e Partisë, në selinë blu ditëlindjen e Lulzim Bashës (12 qershori që “bashkon” palët)

Në familjen e Lulzim Bashës sot ka festë. Kreu i Partisë Demokratike feston këtë të shtunë 47-vjetorin e lindjes. Por si për çudi, ditëlindja...

Ka ditëlindjen në një datë me PS, Rama uron edhe Bashën

Kryeministri Edi Rama, nga Lushnja ku zhvilloi një takim elektoral pasditen e sotme, nuk harroi të t’i urojë ditëlindjen kryedemokratit Lulzim Basha. ...

Domethënia e 42 trëndafilave blu që Meta i dhuroi Bashës për ditëlindje

Një buqetë me 42 trëndafila blu, kjo ishte dhurata e kreut të Kuvendit, Ilir Meta për ditëlindjen e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha....

Lajmet e fundit