Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ditelidnje

Erdhi në jetë 5 muaj para kohe, foshnja më e VOGËL në botë feston ditëlindjen e parë

Një vit më parë një mrekulli ka ndodhur në një familje në Minneapolis, SHBA. Vogëlushi Ruchardi, i cili kur lindi peshonte, më pak se...

Armina i jep fund “gojëve të liga”, shfaqet më e dashuruar se kurrë krah Shkëlzen Berishës (VIDEO)

Pak ditë më parë, Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të 30-të në një super festë. Festë e cila shkaktoi jo pak zhurmë në rrjet,...

Festoi ditëlindjen pa Shkëlzenin dhe u përfol se janë drejt “ndarjes”, reagon për herë të parë Armina Mevlani

Pas super festës së Armina Mevlanit menjëherë filluan dyshimet se mes saj dhe Shkëlzen Berishës ka patur një “krisje”. Do të thoni ju nga filluan...

Armina dhe Shkëlzeni në krizë? Ja detaji që ngriti dyshimet

Dy ditë më parë, blogerja e njohur, Armina Mevlani festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Si çdo vit tjetër edhe kësaj rradhe Armina ishte...

Blendi Fevziu merr surprizën më të bukur nga stafi për ditëlindjen e tij, Reis Çiço ja merr këngës (VIDEO)

Ditën e djeshme, gazetari Blendi Fevziu festoi ditëlindjen e tij të 52-të. Krah urimeve të shumta, në këtë ditë kaq speciale për Fevziun nuk kishin...

Ditë e veçantë për familjen e kryeministrit, Zaho Rama mbush sot 5 vjeç

Ditën e sotme djali i vogël i kryeministrit Edi Rama, Zaho bën 5 vjeç. Ishte 25 korriku 2014 kur Edi Rama,...

Haradinaj feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin special: Jam dhurata më e mirë që ke marr ndonjëherë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj feston sot 51 vjetorin e lindjes. Një urimtë veçantëm kryeministri kosovar e ka marrë nga bashkëshortja...

Sara Hoxha publikon FOTON me familjen dhe ka një kërkesë publike për Ledionin: Është koha të më…

Sara Hoxha ka publikuar së fundmi, një foto nga festa e ditëlindjes së bashkëshortit të saj Ledion Liço. Bashkëngjitur fotos Sara...

Lajmet e fundit