Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

dit pa makina

Dita pa makina, ja cilat rrugë do të bllokohen në kryeqytet sot

Sot në kuadër të “Javës Europiane të Lëvizshmërisë” qytetarët duhet të ikin në këmbë në punë, duke lënë ështu makinë dhe duke i dhënë...

Lajmet e fundit