Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

dirigjenti shkodran

Sëmundja e rëndë i merr jetën dirigjentit të njohur shkodran, Kujtim Alija, Voltana Ademi: Nuk gjej fjalë! Pushofsh në paqe Mjeshtër i Madh

Ndahet nga jeta muzikanti Kujtim Alija, dirigjent i njohur shkodran, organizator për shume vite i festivalit mbarëkombëtar të fëmijëve si dhe drejtues i qendrës...

Lajmet e fundit