Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

diplomim

Vajza e Ilir Metës diplomohet, mami Monika publikon videon emocionuese: Suksese Bora ime!

Vajza e kryetarit të Partisë së Lirisë, Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, Bora, ditën e sotme ka mbyllur një kapitull të jetës së saj. Ajo...

“Kam diplomë bojaxhiu”, Rama në diplomimin e maturantëve: Po ju mori malli për mua, hapni frigoriferin, aty më keni

Kryeministri, Edi Rama pasditen e sotme ka marrë pjesë në ceremoninë e diplomimit të maturantëve në shkollën e mesme “Sami Frashëri” në kryeqytet. Gjatë fjalës...

Diplomohet në moshën 72-vjeçare, prek e moshuara: Humba vajzën 14-vjeçe, ky udhëtim është sikur ta ketë bërë ajo

Rosanna Brescia nga Roma është diplomuar në moshën 72-vjeçare në Universitetin La Sapienza të Romës, dhe për këtë, ajo ka patur një arsye të...

Portret familjar, dalin FOTOT nga diplomimi i vajzës së Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit në SHBA

Kompozitori shqiptar Shpëtim Saraçi dhe bashkëshortja e tij këngëtarja Mira Konçi prej dy vitesh kanë lënë Shqipërinë për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të...

Lajmet e fundit