Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

diplom

Grisi diplomat në shenjë proteste ndaj ndalimit të grave për arsimim, arrestohet pedagogu në Afganistan

Ismail Mashal themeluesi i Universitetit privat “Mashal” në Kabul dhe pedagog, është arrestuar për shkak se grisi diplomat e tij drejtpërdrejt një një televizion...

Lajmet e fundit