Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

dionis imeraj

“Po vazhdojmë takimet, populli është i kënaqur”, Edi Rama telefonon dhe vë në siklet Dionis Imerajn: Leji more këto, a po i takoni njerëzit...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar mëngjesin e sotëm një telefonatë me ish-kryebashkiakun e Dibrës Dionis Imeraj, i cili tashmë është angazhuar në garën për...

Një tjetër gjykatë pro 30 Qershorit, konfirmon socialistët për bashkinë e Dibrës dhe Bulqizës

Një tjetër gjykatë i ka konfirmuar mandatin kryebashkiakëve socialistë. Bëhet fjalë për Gjykatën e Dibrës, e cila ka miratuar mandatin kryebashkiakëve...

Berisha e akuzoi se shtypi me makinë inxhinierin, reagon kandidati i PS: Sajesa që nuk i kanë hije një burri malësie

Pasditen e sotme ish-kryeministri Berisha ka denoncuar përmes një mesazhi se kandidati i PS për Dibrën, Dionis Imeraj ka përplasur rëndë me makinë një...

Denoncimi i fortë: Kandidati i PS për Bashkinë përplas me makinë inxhinierin te Drejtoria e Policisë

Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Dibrës, Dionis Imeraj ka përplasur me makinë një 64 vjeçar në qendër të qytetit. ...

Zbulohet kandidati i Partisë Socialiste për kryetar Bashkie në Dibër

Partia Socialiste ka zgjedhur kandidatin për kryetar Bashkie në Peshkopi, në zgjedhjet që do të mbahen në 11 shtator. Newsbomb.al mëson se...

Lajmet e fundit