Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

Diklen Vata

“Alo mami! Po na ndjekin”, telefonata e fundit e Diklen Vatës me të ëmën: Do na vrasin!

Detaje të reja kanë dalë lidhur me atentatit me tre viktima në mbikalimin e Fushë-Krujës. Familjarët e Diklen Vatës kanë dëshmuar para oficerëve të policisë...

Fero reagon për humbjen e miqve, ndan foto me Brilant Martinajn dhe Diklen Vatën: Allahu n’Xhenet vllau jem

Një tjetër personazh ka reaguar për vdekjen e Brilant Martinajt, i cili u ekzekutua ditën e djeshme pranë mbikalimit të Fushë Krujës, së bashku...

Të tre në club duke festuar, del FOTO e Brilant Martinaj dhe dy djemve të Fushë-Kuqes që u ekzekutuan me 50 plumba

Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij Besmir Hoxha e Diklen Vata, mbetën të vdekur pasditen e djeshme pasi makinës me të cilin ata...

U vra sot në atentat, kush është Brilant Martinaj i përfshirë në vrasjen e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela

Brilant Martinaj dyshohet të ketë qenë shënjestra e atentatit të sotëm me tre viktima në mbikalimin e Fushë Krujës. Brilant Martinaj ka mbetur i vrarë...

Atentati në Fushë Krujë / Identifikohen dy viktimat e djegur në makinë, njëri është kushëriri i Ervis Martinajt (EMRAT)

Identifikohen dy personat e vrarë në atentat me armë zjarri në Fushë Krujë, trupat e të cilëve u dogjën brenda makinës me të cilën...

Autorët djegin makinën në Larushk, Policia jep informacion për atentatin me tre viktima: Po punohet për identifikimin e dy të djegurve

Një automjet i djegur që dyshohet se i përket autorëve të atentatit në mbikalimin e Fushë Krujës është gjetur vetëm pak kilometra larg vendit...


Lajmet e fundit