Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

digjet

Mercedesi u shkrumbua para shtëpisë, biznesmeni Pjetrushi: Nuk kam konflikt, s’jam njeri i problemeve

Makina e biznesmenit lezhjan të hidrokarbureve, Ndue Pjetrushi, ka shpërthyer në flakë në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune dhe është...

Shpërthen në flakë dhe digjet Mercedesi i biznesmenit në Lezhë (EMRI)

Një makinë tip Mercedes Benz në pronësi të biznesmenit lezhjanë Ndue Pjetrushi ka shpërthyer në flakë dhe është djegur plotësisht në orët e para...

Digjet kamionçina në aksin Thumanë-Fushë Krujë, krijohet trafik kilometrik

Një kamionçinë është djegur ditën e sotme në aksin Thumanë – Fushë Krujë. Bëhet me dije se kamionçina ishte e mbushur me bazë ushqimore për...

Nuk ka qenë “gangësterja” Deizi , policia zbardh ngjarjen, ja kush i vendosi flakën makinës së Marsel Buçit në Bilisht

Një ditë më parë një automjet në qytetin e Bilishtit në pronësi të shtetasit Marsel Buçi u dogj gjatë natës. Në lidhje me këtë...

E parkuar pranë shtëpisë, digjet një makinë në Bilisht

Një makinë është djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Bilisht. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30...

Digjet makina e parkuar në Sarandë, flakët rrezikojnë dhe mjetin ngjitur

Një makinë është shkrumbuar nga flakët në qytetin e Sarandës. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen nr.1. Makina tip...

Mercedesi i shqiptarit të Kosovës shkrumbohet nga flakët në Llogara (VIDEO)

Makina e një shqiptari të Kosovës është shkrumbuar e gjitha pasditen e kësaj të marte në ngjitje të Llogarasë, në Vlorë. Siç shihet dhe...

Shikoni PAMJET: Shkrumbohet nga flakët një makinë në autostradën Durrës-Tiranë

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të enjteje në autostradën Durrës-Tiranë. Siç shihet nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al, mjeti ka...

Skandali me djegien e zyrës Aleko Anagnostit në Sarandë, ishte noteri më i vjetër i qytetit, kishte në dorë dhe arkivat e kolegëve

Ministria e Drejtësisë raportohet se ka sekuestruar dokumentet e noterit Aleko Anagnosti, zyra e të cilit u dogj “papritur” mëngjesin e sotëm. Zjarri dyshohet...

“Digjet” dhe raundi i tretë për zgjedhjen e Presidentit, socialistët mund të propozojnë vetë emrin me 71 vota

Kuvendi i Shqipërisë ka votuar sot për djegien e raundit të tretë për zgjedhjen e Presidentit të Republikës, shkruan newsbomb.al. Në seancën e nisur...


Lajmet e fundit