Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Digjet banesa

Shpërthen bombola e gazit në Elbasan, digjet një banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku ka shpërthyer një bombol gazi. Rreth orës 09:40, në lagjen “Skënderbejë “, Elbasan,...

U fut në liqen të shuante vapën, mbytet një burrë në Tiranë

Një 74-vjeçar është mbytur ditën e sotme në një rezervuar në Tiranë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Palaq, Prezë. Viktima është...

Merr flakë banesa në Pogradec, zjarrfikësit i “lë në baltë” uji: S’ka presion…(VIDEO)

Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Pogradec. Bëhet me dije se banesa që është përfshirë nga flakët është në fshatin Piskupat....

Digjet banesa, vdesin 2 të rinj shqiptarë në Bruksel

Dy të rinj shqiptarë kanë humbër jetën nga një zjarr që përfshiu banesën ku jetonin në Bruksel. Mësohet seb ngjarja...

Digjet banesa në Vlorë

Një banesë është djegur gjatë  mbrëmjes së sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në Skrofotinë dhe dyshohet se ka të lënduar....

Lajmet e fundit