Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

digjen makinat

Policia e Tiranës në rrugën e “Vilave” në Lundër, tentohet të digjen dy makina

Dy makina të parkuara janë tentuar të digjen në rrugën e "Vilave", në Lundër. Policia e Tiranës njofton se ka nisur punën për zbardhjen...

U arrestuan se shisnin drogë te ish-Parku, Deivid Shuaipi dhe Arnaldo Çiçaj dogjën dhe 2 makinat e drejtorit të Policisë (EMRI-DETAJE)

Deivid Shuaipi është një prej personave të arrestuar nga Policia e Tiranës dhe Forca Operacionale, pasi në bashkëpunim me persona të tjerë shisnin drogë...

Lajmet e fundit