Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

digjen disa dynym toke

Përfshihen nga zjarri kodrat me bimësi në Vlorë, digjen disa dynym tokë

Një zjarr masiv ka përfshirë diten e sotme kodrat midis fshatit Mavrovë dhe Drashovicës, në Vlorë. Zona e përfshirë nga flakët është me bimësi...

Lajmet e fundit