Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

dig basta

Në familjen e Vesa Lumës ka festë, këngëtarja i dedikon fjalët e ëmbla të birit për ditëlindje: Sa shpejt shkuan 5 vite krenaria jonë!

Vesa Luma dhe Big Basta janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar e jo vetëm. Në familjen e tyre sot ka...

Lajmet e fundit