Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

dietologe

Jeton në një shtëpi me mamin dhe vjehrrën, Blerina Bombaj: Fat i madh për mua

Dietologia Blerina Bombaj është mjaft e lumtur pasi jeton me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi. Këtë fakt e ka zbuluar vetë Blerina përmes...

UNICEF i beson dietologes Blerina Bombaj, harton menunë e çerdheve dhe kopshteve në Kosovë

Një ndër organizatat më të njohura në botë për ndihmën dhe mirëqenien e fëmijëve, UNICEF, i ka besuar dietologes shqiptare Blerina Bombaj një projekt...

Prezantohej si dietologe, Gjykata e Tiranës jep masën e sigurisë për Silvana Balliun

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë arrest në shtëpi për dietologen Silvana Balliu. Bëhet me dije se në sancë Balliu nuk ka thënë...

Nga 150-300 euro dieta, arrestohet 41-vjeçarja në Tiranë që prezantohej si dietologe

Një 41-vjeçare ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi me anë të mashtrimit ku prezantohej si dietologe përfitonte shuma të ndryshme paratë. Bëhet...

Ja kush është pija IDEALE për personat që merren me aktivitet fizik, realizohet shumë thjeshtë edhe në shtëpi

Pija isotonike është pija ideale për personat që merren me aktivitet fizik. Të gjithë ata që vuajnë nga djersitja e tepërt gjatë...

Lajmet e fundit