Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

dielli blu

Çfarë po ndodh? Dielli bëhet blu (Pamje të rralla)

Kryeqyteti kinez përsëri është goditur nga një stuhi rëre e cila ka kthyer diellin në blu. Qielli i verdhë dhe dielli blu kjo është pamja...

Lajmet e fundit