Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

diell

Parashikimi i motit, ja si pritet të jetë nesër

Ditën e sotme patëm një mot kryesisht me diell, por gradualisht në ditët në vijim do të kemi një paqëndrueshmëri të lehtë të kushteve...

Surprizat e motit, mësoni si do të jetë nesër

Masat ajrore të qëndrueshme pritet të dominojnë mbi vendin tonë ditën e nesërme. Shërbimi Meteorologjik parashikon që moti të jetë kryesisht...

Nesër edhe më nxehtë se sot, çfarë thonë meteorologët

Pas disa ditësh me kohë të vrenjtur dhe shtrëngata, moti i kthjellët dhe temperaturat e larta janë rikthyer në të gjithë vendin. ...

Sot i thoni lamtumirë shiut, lajme të mira vijnë nga moti për ditën e parë të korrikut

Edhe ditën e sotme veçanërisht pas mesditës vranësirat dhe shirat do të fuqizohen lehtësisht në territor, duke sjellë shira të dobët dhe afatshkurtër në...

Sot për plazh, por zbuloni surprizat e motit për nesër dhe në vijim

E diela do të jetë dita e fundit me diell. Sipas sinoptikanëve javën e ardhshme fillojnë vranësirat. Ndërsa sot temperaturat do të...

Plane për të dielën? Mësoni so do jetë moti gjatë ditës

Ditën e sotme kthjellimet dominojnë të gjithë territorin deri pas mesditës kur vranësira kalimtare shfaqen në Veri dhe Lindje të vendit. Pasditja dhe mbrëmja vijojnë kryesisht...

Stuhi të fuqishme diellore kanë nisur të bombardojnë Tokën, shkencëtarët japin alarmin

Shkencëtarët kanë paralajëmruar për rrezikun që mund të vijë si pasojë e disa stuhive të fuqishme diellore që po vijnë drejt Tokës. ...

Në mes të SHKURTIT, njerëzit LAHEN në Sarandë (VIDEO- DIELL E DET…)

Rritja me disa gradë e temperaturave i ka bërë shumë të guximshëm sarandiotët. Sot, duke shijuar rrezet e diellit, disa...

Lajmet e fundit