Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

diell

Java nis me diell, mësoni parashikimin e motit për 5 ditët e ardhshme

Pas disa kohësh me mot të vranët dhe reshje shiu të dendura mbi vendin tonë tashmë ndryshon “tabloja” meteorologjike. Kjo thënë për shkak se...

Dita nis me diell, por temperaturat bien në minus, mësoni si do të jetë moti sot

Në vend parashikohet të ketë ndikim të masave ajrore të qendrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe alternime vranësirash të karakterit të çrregullt. Era do të...

Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira  të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veri-perëndime me shpejtësi 7 m/sek...

Mot i qëndrueshëm gjatë javës së ardhshme, të premten rikthehen shirat

Vendi përgjithësisht javën e ardhshme do të përfshihet nga masa ajrore të qendrueshme. Këto do të sjellin mot me diell dhe vranësira kalimtare të...

Kthjellime në të gjithë vendin, mësoni si do të jetë moti sot

Edhe për ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore të thata dhe të qëndrueshme me origjinë...

Dita nis me temperatura të ulta, si do jetë moti për sot

Vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Kjo vjen si pasojë e pozicionimit të fortë të Anticiklonit Afrikan i...

Edhe nëntori vjen me temperatura të larta, mësoni si do të jetë moti këtë javë

Ashtu si këto ditët e fundit edhe për javën që presim përapara vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike....

Edhe nëntori vjen me temperatura të larta, mësoni si do të jetë moti këtë javë

Ashtu si këto ditët e fundit edhe për javën që presim përapara vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike....

Keni bërë plane? Fundjava vjen me diell dhe temperatura të larta

Moti në fundjavë pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore të qëndrueshme, të cilat do të jenë të fovorshme për ata që kanë...

Rryma të ngrohta dhe temperatura deri në 30°C, mësoni si do jetë moti gjatë kësaj jave

Rrymat e ngrohta dhe të qendrueshme, do të jenë prezente edhe në javën e ardhshme. Këto, do të sjellin temperatura si në figurë. Parashikohen orë...

Lajmet e fundit