Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

diell

Diell, por edhe shi me shtrëngata, mësoni si do jetë moti për ditët në vijim

Për javën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet kryesisht nga kushte të qëndrueshme atmosferike falë ndikimit dhe depërtimit të Anticiklonit të Azoreve...

Dita nis me diell, mësoni si do të jetë moti sot

Vendi ynë ditën e sotme do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më...

Java nis me rritje temperaturash, orët me diell mbizotërojnë në gjithë vendin

Për javën që sapo ka nisur vendi ynë do të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike falë masave ajrore me origjinë perëndimore, raporton...

Diell, por temperatura në minus, mësoni si do të jetë moti këtë javë

Për javën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike kjo falë depërtimit të Anticiklonit të Azoreve deri në...

Fundjava me mot me diell, për me temperatura të ulta

Fundjava pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme por më të ftohta. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare kryesisht...

E shtuna me mot të paqëndrueshëm, priten dhe reshje shiu

Dita e shtunë pritet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira hera-herës deri të dendura,...

Diell dhe rritje temperaturash, mësoni si do të jetë moti këtë javë të fundit të 2022

Vendi për javën e ardhshme parashikohet të jetë në ndikimin e motit të ngrohtë, falë erërave jugore. Përgjithësisht, do të mbizotërojë mot me kthjellime e...

Fundjava me mot të qëndrueshëm, mëngjeset të freskëta dhe mesdita me temperatura të larta

Vendi ynë do të vijojë te jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike edhe për këtë fundjavë që presim përpara, raporton Shërbimi Meteorologjik...

Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme

Moti për ditën e martë parashikohet i kthjellë në të gjithë territorin si dhe vranësira të paka kalimtare në relievet malore në lindje. Karakteristike për...

Pas ditëve me shi, java nis me diell, mësoni parashikimin e motit për këtë javë

Pas disa kohësh me mot të vranët dhe reshje shiu të dendura mbi vendin tonë tashmë ndryshon “tabloja” meteorologjike. Kjo thënë për shkak se...

Lajmet e fundit