Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Dialogu mes vendeve, Thaçi: Serbia s’ është e gatshme të përballet me të kaluarën

Dialogu mes vendeve, Thaçi: Serbia s’ është e gatshme të përballet me të kaluarën

'Duke e parë sjelljen e Serbisë në Kroaci, në raport me Bosnjën dhe Hercegovinën dhe sjelljen e saj me Kosovën. Duke u paraqitur...

Lajmet e fundit