Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

dialog

Studentët para Kryeministrisë, Rama publikon FOTO në Instagram, mesazhi që u jep

Kryeministri Edi Rama u bën sot sërish thirrje për dialog studentëve.   Rama ka publikuar në Instagram një foto të studentëve...

“Ata janë më shumë se ty”, deputetja e LSI i përgjigjet Ramës: Dialogu është mashtrim

Deputetja e LSI, Floida Kërpaci i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama pas publikimit të fotos me studentët para kryeministrisë. "Ata janë...

“Dialogu do zhbllokohet”, Rama pulikon FOTON nga lart të studentëve: Një grusht njerëzish që përsërisin qorrazi avazin

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga lart të studentëve të cilët janë duke bërë rezistencë sot para kryeministrisë. "Një...

Kleri shqiptar për protestën e studentëve: Është koha për komunikim dhe dialog të hapur sy më sy

Përfaqësuesit e besimeve më të mëdha fetare që ekzistojnë në Shqipëri kanë bërë apel sot për vendosjen sa më parë të dialogut mes studentëve...

‘Po pse nuk vini për dialog se më çmendët?’, Berisha ironizon që në mëngjes Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mëngjesine  sotëm një foto të kryeministrit Edi Rama i cili shfaqet i tensionuar dhe i mërzitur. ...

“Te Fevziu, te Vasili vetëm te Ylli Kadriu jo”, Rama fton studentët për dialog: Mos prisni të vendosë Monika ose Arlind Qorri

Po të doni te Blendi Fevziu, te Eni Vasili, ku të doni, vetëm të Ylli Kadriu mos më çoni", tha Rama  

Ftesa për dialog, Rama: Komunikim të hapur sot me studentë dhe pedagogë

Kryeministri Edi Rama u rikujton sërish studentëve ftesën për dialog. Përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook,...

Korrigjimi i kufijve, Stoltenberg: NATO mbështet dialogun Beograd-Prishtinë

NATO mbështet fuqimisht dialogun Beograd-Prishtinë kur bëhet fjalë për rregullime të mundshme kufitare. "Shpresoj që të dy palët  të gjejnë një...

Dy ditë pas protestës para kryeministrisë, Rama i bën ftesë opozitës: Të hapur për dialog

Dy ditë pas protestës së organizuar para godinës së kryeministrisë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” nga opozita e bashkuar, shefi i qeverisë i përgjigjet...

Lajmet e fundit