Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

dhuron gjak

Stafi i Alpha Bank Albania dhuron gjak nën moton ‘’Të dua jetë!’’

Nën moton “Të dua jetë!’’, stafi i Alpha Bank Albania në bashkëpunim me Kryqin e Kuq Shqiptar, Dega Tiranë organizon në datat 1 dhe...

Kohë koronavirusi, ambasada italiane dhuron gjak, bën thirrje për vullnetarë

Ambasada e Italisë në Tiranë bën me dije se ka ndërmarrë një nismë për të dhuruar gjak të mërkurën më 15 prill. ...

Së bashku dhurojmë jetë!

Ditën e hënë, më 18 qershor, Alpha Bank Albania në bashkëpunim me Fondacionin “Fundjavë Ndryshe”, organizoi Ditën e Dhurimit të Gjakut, për të shtatin...

Lajmet e fundit