Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

dhurate

Antonela Berisha zbulon dhuratën e majme nga i dashuri “bos”: Më ka blerë një apartament me vlerë 300 mijë euro në Tiranë

Ish-konkurrentja e “Përputhen” Antonela Berisha nuk heziton të shprehë hapur se i pëlqen jeta luksoze. Madje në një deklaratë më herët ajo tha: “asnjë mashkull, të...

Georgina i bën dhuratën luksose futbollistit, Cristiano Ronaldo mahnitet nga “bisha” e re

Partnerja e  Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez , i ka bërë një dhuratëq super luksoze sulmuesit për Krishtlindje këtë vit, duke i blerë superyllit portugez...

Nisma e veçantë e dy qytetarëve në Lezhë, Babagjyshi zbret në qytet, shpërndan dhurata për fëmijët

Një nismë të veçantë kanë ndërmarrë dy persona në Lezhë. Ata kanë vendosur që në vigjilje të Krishtlindjeve të surprizojnë fëmijët e qytetit. Personat në...

VIDEO/ “Do t’ju sjell një autobus me femra”, Silvio Berlusconi shfrenon imagjinatën, u bën premtimin e pazakontë lojtarëve

Silvio Berlusconi u ka premtuar lojtërave të klubit italian Monza se do u sillte në dhomën e zhveshjes një autobus plot me femra. Në një...

Rama takim me homologun grek, Mitsotakis i jep dhuratën simbolike (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me homologun grek, Kyriakos Mitsotakis mbrëmjen e sotme në Kryeministri. Në takimin bilateral Rama bisedoi me homologun grek...

Takimi i parë me kryeministren e Italisë, Rama i bën dhuratën simbolike Giorgia Melonit (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka takuar pak më parë kryeministren e Italisë, Giorgia Meloni në Kryeministri, i cili ka thënë se ky është takimi parë...

Çfarë ‘i bëri bashkë’ Klanifornian dhe Portokallinë?

Portokallia dhe Klanifornia, dy spektaklet më të mëdha të humorit në vend, janë bërë bashkë… ose le të themi … në njëfarë mënyre “janë...

Surprizohet Sali Berisha, arsimtarja i bën dhuratën e veçantë: Shqipëria do të bëhet doktor!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një takim me një grup intelektualësh. Ish-kryeministri gjatë këtij takimi është surprizuar me...

“Ke ditëlindjen sot?”, Rama merr dhuratën e veçantë nga zv/president i Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë në Hagë

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Hagë. Ai është takuar me zv/Presidentin Kirill Gevorgian, ku edhe kanë ndarë dhurata me njeri-tjetrin. Rama ndan foto nga takimi...

Politikani nga Katari “tundon” Princ Charles me dhuratën e majme, i jep valixhen me 1 milion euro

Trashëgimtari i mbretërisë në Britaninë e Madhe, Princ Charles raportohet se ka marrë “dhuratë”, një valixhe me 1 milion euro para cash nga një...

Lajmet e fundit