Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

dhurata

E mbuluar me lule dhe diamantë, Eni Koçi feston ditëlindjen e 25-të si në përralla

Sot Eni feston 25 vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk kishin si të mungonin suprizat në këtë ditë mjaft të veçantë. Mes shumë urimeve, ai...

Me tollumbace dhe dhurata në duar, Policia e Fierit surprizon fëmijët: Me ju çdo ditë është festë, jo vetëm 1 Qershori (VIDEO)

Policia e Fierit në këtë ditë të veçantë për fëmijët ka vendour që t’i surprizojë atë. Disa efektivë me rastin e festës së 1 Qershorit...

Këto dy shtete europiane festojnë “miqësinë” dhe “dashurinë platonike” në vend të Shën Valentinit

Miliona të rinj dhe të reja në Europë nxitojnë të blejnë lule, çokollata dhe dhurata të tjera për të dashurit e tyre pak para...

Kryeministri i jep modeles 16 milion euro dhuratë

Kryeministri libanez Hariri, modelja van der Merwe

Macron viziton sot Serbinë, Vuçiç bën gati dy dhurata

Mediet serbe kanë zbuluar dhuratat që presidenti Aleksandër Vuçiç ka përgatitur për homologun e tij francez, Emmanuel Macronin. Macron pritet të...

Festa e 1 qershorit, Policia e Shtetit dhurata për shtëpinë e fëmijëve

Policia e Shtetit ka vizituar të vegjëlit e shtëpisë së fëmijëve 'Zyber Hallulli' në Tiranë. Punonjësit e Policisë shpërndanë dhurata të...

Është vetëm disa muajshe, Mozzik dhe Loredana mbulojnë Hanën me dhurata të shtrenjta

Çifti i njohur i showbizzit shqiptar Mozzik dhe Loredana disa muaj më parë u bënë prindër për herë të parë. Loredana...

Enca performon në Kurdistan, fansat e mbulojnë me LULE dhe DHURATA

Enca Haxhia është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara. Këngëtarja ka udhëtuar së fundmi drejt Kurdistanit,...

Lajmet e fundit