Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

dhurata cupi

Abuzimet në administratë, deputetja e PD-së: Milionat vidhen, Kryeministri kuvendon me hajdutërinë

Katër vite të zymta kaluan për shqiptarët edhe katër të tjerë nuk janë shpresëdhënës . Duhet reagim dhe kërkesë llogarie. Përgjegjësit e vërtetë...

“Kryeministri turist, tollumbacja e bumit turistik shpërtheu në kulmin e sezonit”

I bëj thirrje Prokurorisë dhe organeve audituese të hetojnë çdo lek të buxhetit të shtetit të abuzuar në dëm të imazhit turistik të...

Reagon PD Mat: Sulmi ndaj Hoxhës jo për motive politike

Dega e Partisë Demokratike në Mat ka dënuar sulmin ndaj ish-deputetit demokrat Bedri Hoxha. Në deklaratën e PD-së të lëshuar për mediat...

Zbulohet pse u rrah sot deputeti i PD, konflikti i hershëm me ish-drejtorin e burgjeve

Demir Çupi ish-drejtor i Burgut të Burrelit ka kërkuar të kandidojë për kryetar të Partisë Demokratike në zgjedhje brenda partisë në vitin 2014. Por...

“Prap ke ardhur këtu o plehrë?”, deputeti tregon si u dhunua nga Demir Çupi: “Është një monstër”

Bedri Hoxha, ish deputeti i goditur këtë të dielë në Burrel shprehet se të gjitha gjasat të çojnë të mendosh se dhuna erdhi për...

Ja kush e dhunoi Bedri Hoxhën, punon në Bashki dhe është i afërm i deputetes demokrate

Deputeti Bedri Hoxha është qëlluar në hyrje të Pallatit të Kulturës në Burrel nga Demir Çupi, i afërm i deputetes tjetër demokrate Dhurata Çupi....

Dhunimi i deputetit, Patozi: U qëllua se është kundërshtar i Bashës

Astrit Patozi ka reaguar lidhur me incidentin e ndodhur në Burrel ku u dhunua nga i afërmi i deputetes Dhurata Çupi, deputeti tjetër demokrat...

Lajmet e fundit