Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

dhunoi mjekun

Dhunoi mjeken dhe infermieren, shpallet në kërkim 28-vjeçarja në Fier (EMRAT)

Një 28-vjeçare është shpallur në këkrim nga policia e Fierit, pasi akuzohet se ka dhunur një mjeke dhe  në Policia ka shpallur nëë këkrim Vilo...

Dhunoi mjekun në Lezhë, vetëdorëzohet në polici 24-vjeçari

Vetëdorëzohet në policinë e Lezhës 24-vjeçari autor i dhunës ndaj mjekut dermatolog, Zef Doda. Eduart Lleshi është dorëzuar në polici disa...


Lajmet e fundit