Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

dhunoi kunaten

Rrahu kunatën dhe e bëri për spital, Gjykata vendos masën për 45-vjeçaren

Gjykata e Lezhës ka vendosur masën “arrest me burg” për Age Gjaçin, e cila akuzohet se ka dhunuar kunatën. 45-vjeçarja para togave të zeza ka...

Rrahu kunatën dhe e bëri për spital, arrestohet 45-vjeçarja në Lezhë

Policia ka vënë në pranga një 45-vjeçare, e cila ditën e djeshme ka dhunuar kunatën e saj. 45-vjeçarja ka ushtruar dhunë fizike ndaj Dava Ndoj...

Dy ngjarje të rënda në Korçë, 61-vjeçari arrestohet se dhunoi kunatën, moshatari i tij nuk raportoi vetëvrasjen e gruas

Dy ngjarje të rënda kanë ndodhur në Korçë, sipas njoftimit të policisë atje. Një 61-vjeçar është arrestuar pasi ka dhunuar kunatën e tij 51...

Lajmet e fundit