Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

dhunimi i marokenit

Dhunimi i shtetasit maroken në Durrës, Policia: S’e rrahëm ne, por kamarieri i lokalit, ishte i dehur dhe shqetësonte klientët, kishte drogë me vete

Policia e Durrësit ka reaguar lidhur me rastin e bërë sot publik në media, ku një shtetas maroken akuzonte efektivët e policisë në qytetin...

Lajmet e fundit